720p HD Yabancı Dizi izlehttp://www.dizibox.org
17 Şubat 2014,Pazartesi / Yorum : 1 Işıklar Ekranı Büyüt Dil Seçeneği

Bu diziyi favorilerinize eklemek için Üye girişi yapmanız yada Üye olmanız gerekmektedir.

Bu alanı kullanabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Part1
Part2
Part3
Part4
TekPart-VK
Mailru
Cloudy
TekPart[stream provider=video flv=x:/file140.loadup.ru/files/sevSqJyPoRPgVMOSDp8H-g/1392637200/9a/17/ba3375a255137f764edcc9d8fe0a.mp4 captions=x:/www.dizibox.net/altyazi/black1x4.xml embed=false share=false width=600 height=350 dock=true controlbar=over bandwidth=high autostart=false responsive=16:9 /]

DiziBOX kalitesinde film keyfi için HDFilmBOX'ı öneriyoruz.
Bilgi Notu: Black Sails 5.Bölüm 23 Şubat Pazar her zaman olduğu gibi nette ilk DiziBOX.Net'de... Sitemizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanızı rica ediyoruz. İyi seyirler...
Black Sails 1.Sezon 4.Bölüm

Dizinin sayfası:

 • 1. Küfür, hakaret, ırkçılık, inançlara saldırı, nefret söylemi ve reklam içeren yorumlar kesinlikle yasaktır. Siteden uzaklaştırılma sebebidir.
 • 2. İmla kurallarına uymayan, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmadan silinecektir.
 • 3. Site yönetimine ve yorum gönderen diğer üye/ziyaretçilere hakaret/küfür içerikli yorumlar göndermek yasaktır. Siteden uzaklaştırılma sebebidir.
 • 4. Altyazı nerede kaldı? Altyazı neden eklenmedi vb. gibi yorumlar onaylanmadan silinecektir.
 • – Sitemize eklenen tüm diziler ekibimiz tarafından çevrilmemektedir. Ekibimizce çevrilen diziler olabilecek en erken saatte çevirilip yayınlanmaktadır.
 • – Türkçe çevirinin yapılabilmesi için İngilizce altyazı kaynağının yayınlanması gereklidir. Bunun da zamanı hiçbir zaman belli değildir.
 • – İngilizce altyazı kaynağını 1 dizi için takip eden o gün için min. 2 kişi vardır. Tarafımızca çevrilen bir diziyi bekliyorsanız içiniz rahat olsun ilk Dizibox TR altyazılı yayınlayacaktır.
 • 5. İzlediğiniz bölümlerle ilgili spoiler içeren yorum yazıyorsanız spoiler butonunu kullanmak zorunludur. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmadan silinecektir.
 • Spoiler
  1. MERT diyor ki:

   Saat 13.02 ama altyazı halen yok :(((((  
  TOP
  Televizyonların ve bilgisayarların hayatımızın her kesimine girdiği bir Dünya'da yaşıyoruz artık. İnsanlar vakitlerinin büyük çoğunluğunu bu teknolojik aletler karşısında geçiriyor. Haber, eğlence, magazin, sağlık, spor vb. alanlarda tüm ihtiyacımızı karşılar oldular. Açıkcası onlarsız yapamıyoruz. Bu açıdan televizyon dizilerinin de yıllardır hayatımız da büyük yeri var. Yerlisi olsun yabancısı olsun hepimiz herhangi bir dizinin müptelası durumundayız. Ülkemiz de yerli yapım dizilerin yanı sıra Yabancı Dizilere ilginin son yıllarda gün geçtikçe arttığını hem farketmiş hemde çevrenizde ki herkesten duymuş olmalısınız. Bizde Dizibox.Net olarak özellikle ABD yapımı yabancı dizileri eski ve yeni sezon bölümlerini en hızlı şekilde sizlere ulaştırmayı amaçlamış bir siteyiz. Amacımız yabancı dizi sektöründe ziyaretçileri reklamlara boğmadan direk dizilerin bölümlerine en hızlı şekilde ulaştırmak ve keyifli bir seyir zevki almalarını sağlayabilmektir. Biz hergün güncelleniyoruz. Hergün yeni diziler yeni bölümlerle karşınızda oluyoruz. Sizden beklentimiz sitemizi sık sık ziyaret etmek ve arkadaşlarınıza, çevrenize önermenizdir. Umarım bizden memnun kalırsınız. Tüm ziyaretçilerimize ekran başında bol keyifli dakikalar diliyoruz.
  kapat